آموزش میکاپ برای دانشگاه

اگر به دنبال یک میکاپ دانشجوی خاص هستید که چهره شما را زیباتر کند ولی باعث جلب توجه در این فضا نشود، بهتر است که به سراغ انواع میکاپ های لایت و مناسب فضای دانشگاه بروید. آموزش میکاپ برای دانشگاه به شما کمک می کند تا در ساده ترین شکل ممکن زیبا به نظر برسید.

آموزش گام به گام میکاپ دانشجویی

فضای دانشگاه به دلیل محدودیت هایی که ایجاد می کند، اغلب اجازه نمی دهد تا افراد میکاپ مورد علاقه خود را انجام دهند. اما با روش های ساده ای می توانید در عین حال بهترین آرایش را داشته و زیبا و شیک به نظر برسید.

تنها کافی است در این روش میکاپ، از به روزترین ترفندها استفاده کنید. آن ها به شما کمک می کنند تا یک میکاپ ساده و در عین حال ماندگار برای فضای دانشگاه خود داشته باشید. از جمله ترفندهای مهم برای یک میکاپ شیک دانشجویی به صورت موارد ذکر شده در زیر می باشند.

شستشو صورت

قبل از هر چیزی بهتر است که با یک شوینده مخصوص صورت خود را به صورت کامل شسته و عاری از هر گونه آلودگی و مواد آرایشی کنید. بهتر است که این شوینده با در نظر گرفتن میزان چربی پوست شما و با کیفیت باشد.

مرطوب کننده

برای داشتن یک زیر سازی عالی اگر پوست شما خشک است، بهتر است که از یک آبرسان و مرطوب کننده مناسب و سبک استفاده کنید تا در زمان استفاده از کرم پودر با مشکل روبرو نشوید.

زیر سازی میکاپ

در این مرحله اگر پوست شما دارای لک و آفتاب سوختگی، جای جوش و آکنه می باشد، می توانید به کمک پرایمر و کانسیلر نواقص پوست را بپوشانید.

استفاده از کرم پودر یا ضد آفتاب

با توجه به سلیقه خود می توانید از انواع کرم پودرهای متناسب رنگ پوست و یا ضد آفتاب های رنگی، بی بی کرم و یا سی سی کرم استفاده کنید که هر یک از آن ها یک پوشاننده عالی و محافظت کننده از پوست شما محسوب می شوند.

سایه چشم

برای آنکه زمینه سازی میکاپ چشم های خود را فراهم کنید، بهتر است که از یک سایه چشم نود و فوق العاده لایت پشت پلک های خود استفاده کنید.

خط چشم

وقت آن رسیده است که با خط چشم محو و باریک به چشم های خود حالت دهید. بهتر است بدانید که خط چشم های پهن و پر به هیچ عنوان برای فضای دانشگاه مناسب نیستند. بهترین نوع خط چشم، استفاده از یک خط صاف و نازک در گوشه چشم و یا سایه مشکی رنگ فید شده در گوشه چشم می باشد.

ریمل

بهتر است به سراغ ریمل هایی بروید که ضد آب بوده و یا ماندگاری بالایی دارند. از آنجایی که ممکن است در فضای دانشگاه به دلیل تحرکات زیاد دچار تعریق شوید، یک ریمل بی کیفیت می تواند ریزش پیدا کرده و حالت خود را از دست بدهد. بنابراین بهترین نوع ریمل، ضد آب و سبک است که ساعت ها بدون تغییر باقی بماند.

ژل ابرو

استفاده از یک ژل ابرو بی رنگ برای حالت دهی به ابروها و منظم کردن آن ها از اصول مهم داشتن یک میکاپ دانشجویی ساده و شیک محسوب می شود.

میکاپ لب

برای داشتن لب های خوش حالت، بهتر است که از رنگ های نود ولایت استفاده کنید و یا تنها به وسیله این رنگ ها به لب خود حالت دهید. رژ لب های مدادی و یا 24 ساعته برای میکاپ دانشجویی توصیه می شوند.

استفاده از رژ گونه

از آنجایی که یکی از بخش های مهم در میکاپ، رژ گونه می باشد که باعث شادابی پوست می شود، بهتر است که به سراغ رژ گونه های نود و لایت متناسب با سایر رنگ های میکاپ خود بروید.

نکات مهم در میکاپ دانشجویی

سبک میکاپ دانشجویی بدون در نظر رنگ رنگ پوست افراد به هر کسی به راحتی می آید. در این زمان بهتر است که از استفاده کردن از رژ های براق و جیغ، هایلایتر، خط چشم پهن، کرم پودر های سنگین و سایه های پر رنگ بپرهیزید.

تنها در این صورت است که در عین سادگی زیبا و شیک به نظر می رسید و می توانید یک میکاپ جذاب داشته باشید.

کلام آخر

اگر برای فضای دانشگاه به دنبال یک میکاپ عالی هستید، بدون شک این سبک میکاپ برای شما مناسب است که نظر همه را جلب می کند.

دوره های آموزشی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *