رنگ موی مناسب برای پوست های روشن

اگر به دنبال یک تغییر چشم گیر در ظاهر خود هستید، بدون شک استفاده از روش رنگ کردن موها بسیار تاثیرگذار است. چرا که تا حد زیادی زیبایی چهره شما را تحت تاثیر قرار می دهد. خانم هایی که دارای پوست سفید هستند، اغلب به دنبال بهترین رنگ مو برای پوست های روشن می گردند. از آنجایی که انتخاب رنگ مناسب برای سفید پوستان کمی سخت و دشوار است، بهتر است در ادامه برای آشنایی با بهترین رنگ مو مناسب پوست سفید با ما همراه باشید. رنگ موی مناسب برای پوست های روشن

راهنمای انتخاب رنگ مو مناسب برای پوست روشن

یکی از حیاتی ترین اصولی که در انتخاب رنگ مو حائز اهمیت است، رنگ پوست و رنگ چشم ها می باشد. چرا که این دو آیتم در زیبا یا زشت شدن رنگ موها تاثیر مستقیمی بر جای می گذارند. تنها یک آرایشگر حرفه ای به روی اصول انتخاب صحیح رنگ مو بر اساس رنگ پوست صورت تسلط دارد.

به همین دلیل است که برای داشتن یک رنگ مو جذاب و تغییر چشم گیر، بهتر است به یک سالن آرایشگاهی معتبر و متخصص مراجعه کنید. در ادامه قصد داریم انواع رنگ های مناسب برای پوست های روشن را به شما معرفی کنیم.

رنگ مو گرم

انواع رنگ موهایی که ته رنگ گرم دارند، برای پوست های سفید مناسب تر اند. چرا که گرمای چهره را بیشتر می کنند و تاثیر زیادی در جذابیت بخشیدن به صورت شما دارند. این رنگ ها می توانند شامل نمونه های زیر باشند:

  • قهوه ای اسپرسو از رنگ های خیلی زیبا و شیک است که حس خوبی را به مخاطب انتقال می دهد. این رنگ با ترکیب کاراملی و فندقی بی نظیر می شود.
  • بلوند طلایی بدون شک یکی از جذاب ترین رنگ ها برای پوست های روشن است که برای کسانی که چشم های روشنی دارند مناسب تر است و چهره آن ها را اروپایی می کند. می توانید در این ترکیب رنگ از تناژهای دودی، بلوند یخی، بلوند شامپاینی و بلوند نقره ای استفاده کنید.
  • قهوه ای طلایی از دیگر ترکیباتی است که همیشه مورد پسند افراد بوده است و هیچ وقت از دنیای مد کنار نمی کشد. این رنگ جذاب ترکیبی رویایی و زیبا در چهره شما ایجاد می کند و با سایه های طلایی، شکلاتی و بلوطی فوق العاده دلبر می شود.
  • قهوه ای قرمز رنگی است که بارها آن را به روی پوست های سفید در بین بازیگران هالیوودی دیده اید. این رنگ پرطرفدار چهره شما را شاداب و سرزنده می کند و برای کسانی که چشم های قهوه ای تیره دارند مناسب تر است.

رنگ مو سرد

شاید تصور کنید که رنگ موهای سرد به پوست روشن نمی آیند. ولی اینطور نیست و کسانی که پوست روشنی دارند، با این ترکیب رنگ ها نیز خاص و دلربا می شوند.

  • زیتونی تیره از انواع رنگ موی مناسب برای پوست های روشن است که برای افرادی که پوست آن ها سرخ و سفید است مناسب تر می باشد. چرا که جذابیت چهره آن ها را بیشتر می کند.
  • بلوند پلاتینی قطعا از رنگ هایی است که همه افراد عاشق آن هستند. این رنگ ظاهر متفاوتی دارد و برای خانم های جوان و پر جنب و جوش مناسب تر است. این رنگ مو شما را شگفت زده می کند.
  • بلوند خاکستری برای خاص پسندان توصیه می شود و موهای پرپشت و بلند شما را فوق العاده زیبا می کند. این ترکیب رنگ در انواع روشن و تیره برای پوست های روشن مناسب است.
  • قهوه ای ترکیبی برای چشم های عسلی مناسب است و با ترکیب ماهگونی خرمایی، فندقی و شکلاتی دل شما را می برد. این رنگ زیبا و خاص برای پوست های روشن توصیه می شود و هیچ وقت از مد نمی افتد.

بهترین انتخاب رنگ مو برای پوست های روشن چیست؟

با توجه به تنوع رنگ موهای معرفی شده برای پوست های روشن، انتخاب هر یک از آن ها به سلیقه، رنگ چشم و حالت چهره وابسته است. همچنین سلیقه شما نیز در این انتخاب تاثیر زیادی ایجاد می کند. پس نمی توان گفت کدام رنگ بهتر است.

کلام آخر

اگر به دنبال این هستید که موهای خود را به دور از آسیب رنگ کنید و تغییر زیادی داشته باشید، بهتر است که به یک سالن آرایشگاهی معتبر و حرفه ای در این زمینه مراجعه کنید.

برای آموزش و مشاهده دوره‌های ما کلبک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *