طرح های بهاری ناخن

داشتن ناخن های زیبا و خوش فرم یکی از علاقه مندی های بانوان محسوب می شود. به همین دلیل است که آن ها به سراغ انجام کاشت ناخن می روند. این ترفند به صورت موقت صورت می گیرد و باعث می شود تا بتوانید طرح و رنگ مورد نظر و دلخواه را به روی آن ها پیاده کنید. اما اگر به دنبال جدیدترین طرح های بهاری ناخن هستید، با ما همراه باشید.

8طرح جدید بهاره ناخن

با شروع فصل بهار، بهتر است که با ایجاد یک تغییر چشم گیر در طراحی ناخن های خود دلی از عزا درآورید و روحیه خود را تقویت کنید. به این منظور، بهتر است که به سراغ جدیدترین انواع طرح بهاری ناخن بروید که یکی زیباتر از دیگری هستند.

به این صورت می توانید از آن ها الهام گرفته و در یک سالن معتبر به کاشت ناخن بپردازید. بهتر است بدانید که اجرا کردن این طراحی ها، تنها توسط یک ناخن کار کار بلد و حرفه ای قابل اجرا است. پس مراجعه به یک سالن معتبر توصیه می شود.

1.     رنگ های پاستیلی با گل های ریز

استفاده از رنگ های پاستیلی در طراحی ناخن در کنار گل های ریز بهاری فوق العاده زیبا و چشم گیر است. اما بهتر است بدانید که طراحی کردن گل های ریز برای همه ناخن ها مناسب نیست و بهتر است که تنها به دو ناخن اختصاص پیدا کند.

2.     طراحی آبرنگی روشن

از مدل های جذاب، می توان به استفاده از رنگ های ساده روشن اشاره کرد. به صورتی که تنها یک ناخن به یک طراحی محو و فید شده آبرنگی اختصاص پیدا کنید. این طراحی ساده و در عین حال شیک و جذاب است که نظر بانوان زیادی را به خود جلب کرده است.

3.     مانیکور فرانسوی کلاسیک

از مدل های طراحی بی نظیر بهاره، می توان به مانیکور فرانسوی کلاسیک با کمک اشکال هندسی ریز در آن ها اشاره کرد. این طراحی خاص در انواع مات و براق قابل اجرا است که برای به روزرسانی طرح ناخن شما مناسب است.

4.     طراحی ساده با فرنچ گل دار

در این سبک طراحی، از رنگ های جذاب بهاره استفاده شده و ناخن ها در عین سادگی، از فرنچ گلدار ریز بهره برده اند که آن را خاص و منحصر به فرد جلوه می دهد که ترکیب آن با یک رنگ ساده در یک ناخن بی نظیر است.

5.     طراحی سفید با گلبرگ

داشتن ناخن های سفید یکدست که به روی آن ها طراحی های گلبرگ سبز کمرنگ اضافه شده باشد، یک ایده جذاب برای خاص پسندان است. این طراحی کاشت ناخن از نمونه کارهای بهاره می باشد که بدون محدودیت با هر استایلی ست می شود.

6.     طراحی فرنج رنگی

از انواع ایده های جذاب که هیچ وقت از مد نمی افتد، فرنج رنگی خاص است که به روی تمامی ناخن ها اجرا می شود. این نوع طراحی معمولا از رنگ های پاستیلی و کمرنگ الهام می گیرد که نظر همه را به خود جلب می کند.

7.     فرنچ رنگین کمانی با گل های ریز

از طراحی های فوق العاده زیبا، می توان به فرنچ رنگی اشاره کرد. در این طراحی هر ناخن از یک رنگ خاص بهره برده است و به روی هر یک از آن ها گل های سفید ریز طراحی می شوند که جذابیت آن را بیشتر می کند.

8.     طرح بهاری شاد

برای اجرای طرح بهاری ناخن، بهتر است که از رنگ های شاد و پررنگ، مانند آبی تیره، سرخابی و .. استفاده شود. البته لازم است بدانید که ترکیب این رنگ با طراحی ساده بسیار جذاب و ایده آل است. به این صورت که می توانید از دو ناخن به صورت تک رنگ و از ناخن های دیگر به صورت طراحی های ریز و زیبا استفاده کنید.

کلام آخر

اگر به داشتن ناخن های زیبا و شیک علاقه مند هستید، بهتر است که به سراغ طرح بهاری ناخن بروید. این طراحی ها خاص و منحصر به فرد هستند و باعث می شوند تا در فصل بهار استایل مختص به خودتان را بسازید. به این صورت می توانید در هر شرایط و موقعیتی شیک به نظر برسید. بهتر است بدانید به دلیل ظرافت و مهارتی که در طراحی کاشت ناخن حائز اهمیت است، باید به یک ناخن کار حرفه ای مراجعه کنید.

دوره‌های آموزشی مرتبط:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *