آشنایی با انواع بافت مو ترند و جذاب برای هر سلیقه ای

یکی از ترفندهای مهمی که امروزه افراد برای استایل موهای خود از آن استفاده می کنند، بافت موها می باشد که همیشه ترند است و هیچ وقت از مد نمی افتد. تنها کافی است با انواع بافت مو ترند آشنا شوید که چهره شما را زیباتر می کنند. انواع این بافت موها برای هر سلیقه ای مناسب است و کمک می کند تا همیشه مد روز باشید.

7 بافت مو ترفند و جذاب

اگر شما هم جزو کسانی هستید که به استایل خود اهمیت می دهید و دوست دارید که همیشه موهایی مرتب و زیبا داشته باشید، بهتر است که با انواع بافت موهای به روز و ترند آشنا شوید. انجام این بافت موها، در عین سادگی، به دقت و رعایت اصول خاصی وابسته است. به این صورت می توانید همیشه شیک و خوش استایل به نظر برسید.

به صورت کلی، این بافت موها که در سال جدید ترند شده اند، هر سلیقه ای را به راحتی پوشش می دهند و در هر سن و سالی که باشید می توانید از آن ها استفاده کنید. تنها کافی است با آن ها آشنا شوید و با توجه به میزان کوتاهی یا بلندی موهای خود، آن ها را امتحان کنید.

1.     بافت مو چهل گیس

از انواع جذاب ترین مدل های بافت مو که همه افراد به آن علاقه مند هستند و به هر مدل مو و اندازه موهایی می آید، بافت چهل گیس است. این بافت برای آنکه به درستی انجام شود، به ظرافت خاصی نیاز دارد. همچنین با اضافه کردن موهای مصنوعی می توانید بافت خود را پر و خوش حالت تر نشان دهید.

2.     بافت مو کف سر پنج تایی

از نمونه های بافت مو که به صورت شل و به شکل بافت آفریقایی به پشت سر انجام می شود، بافت کف سر 5 تایی است. این نمونه از جذاب ترین بافت موهای ترند است که موهای شما را جمع و خوش حالت نشان می دهد. برای کسانی که موهایشان آمبره است این نوع بافت مناسب تر است.

3.     بافت مو تلی شکل

حتما دیده اید کسانی را که از بافت معمولی و ساده به صورت تل به روی موهای خود استفاده می کنند. این روش بافت برای موهای کوتاه و بلند مناسب است و به صورت یک تل جذاب پشت چتری های شما را می پوشاند.

4.     بافت مو دردلاک

از جذاب ترین نمونه های بافت که ظاهر خاص و شیکی به شما می بخشد، نمونه های دردلاک است. در رابطه با این بافت بهتر است بدانید که انجام آن به دلیل ترفندهای خاصی که از آن بهره مند است، به مهارت کافی نیاز دارد. پس انجام آن به راحتی در خانه ممکن نیست.

5.     بافت مو آبشاری

این نوع مدل بافت ترند، به این صورت است که از کناره های مو شروع شده و با یک ترفند خاص به روی موهای شما به صورتی که مابقی موها آزاد و رها هستند بافته می شود. این نوع بافت مو شباهت زیادی به مدل تلی شکل دارد. با این تفاوت که در این روش، بافت به صوت شل و آزادتر صورت می گیرد و به صورت آبشاری از بالا به سمت پایین مو می آید.

6.     بافت مو هلندی

این  نوع بافت نمونه گره های برجسته و زیبایی را به صورت کف سری به روی موهای شما ایجاد می کند که فوق العاده زیبا و جذاب است. این بافت هیچ وقت از مد نمی افتد و برای هر سلیقه ای مناسب است. می توانید این نوع مدل را در نمونه های دوتایی و چهارتایی در پشت سر خود انجام دهید.

7.     بافت مو با کاموا + اکسسوری حلقه ای و جذاب

حتما بارها دیده اید که افرادی بافت هلندی و یا فرانسوی و تیغ ماهی را به کمک کامواهای رنگی با توجه به سلیقه خود انجام می دهند. این ترفند، به این صورت است که در کنار بافت، کاموای رنگی  در نتیجه اکسسوری ها به روی موها کار گذاشته می شوند.

کلام آخر

اگر دوست دارید که از بافت موهای جذاب بهره مند شوید و همیشه در جشن و مهمانی ها خاص و زیبا باشید، تنها کافی است که با انواع بافت موهای جدید و ترند آشنا شوید که سلیقه شما را پوشش می دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *