آموزش آرایش چشم درشت + 5 ترفند طلایی

اغلب افرادی که به داشتن چشم های درشت علاقه دارند به دنبال ترفندهای خاص میکاپ کردن هستند تا بتوانند چشم های خود را زیبا جلوه دهند. به این منظور، ترفندهای زیادی وجود دارند که به شما کمک می کنند بتوانید به بهترین شکل میکاپ کنید. تنها کافی است آموزش آرایش چشم درشت را یاد بگیرید و از ترفند آن ها استفاده کنید تا شاهد یک نتیجه چشم گیر شوید.

 

ترفندهای آرایش چشم درشت

کسانی که به میکاپ چشم علاقه دارند، در آرایش کردن باید دقت زیادی داشته باشند. چرا که این سبک میکاپ چشم ها را بیشتر مورد توجه قرار می دهد و یک آرایش نامناسب می تواند چهره را تحت تاثیر قرار دهد. از آنجایی که آرایش چشم به صورت کلی چهره را تغییر می دهد، بهتر است که با ترفندهای ترند آشنا شوید. این ترفندها باعث می شوند تا چشم هایی گیرا و جذاب تر داشته باشید.

1.     آماده سازی اطراف چشم

قبل از آنکه برای میکاپ اقدام کنید، باید صورت و از جمله چشم های خود را به صورت کامل بشویید و تمیز کنید. چرا که چشم های شما باید عاری از هر گونه مواد آرایشی باشد تا بتوان یک میکاپ عالی را به روی آن پیاده کرد.

پس برای این کار، می توانید از ماسک های آبرسان، تونر، کرم مرطوب کننده و .. استفاده کنید. به این صورت زمینه سازی پوست برای میکاپ آماده می شود. این مرحله یکی از مهمترین ترفندهای طلایی برای داشتن یک میکاپ عالی است.

2.     اهمیت پرایمر

پرایمرها بخش مهمی از زیر سازی آرایش را بعد از پاکسازی انجام می دهند. این ترفند از مهمترین نکاتی است که کمتر کسانی به آن توجه می کنند. پس بهتر است از پرایمر مخصوص پوست خود استفاده کنید.

3.     سایه چشم

همیشه استفاده از یک سایه چشم نود و ملایم می تواند حالت خاص و بی نظیری به چشم های شما ببخشد. پس بهتر است ملایم ترین رنگ سایه را انتخاب کرده و به کمک یک براش به روی پلک خود زده و سپس فید کنید.

4.     استفاده از خط چشم

یکی از مهمترین ابزارهایی که باعث می شود تا چشم های درشت خوش حالت تر به نظر برسند، استفاده از خط چشم است. برای این کار می توانید از خط چشم های ماژیکی یا حتی سایه مشکی استفاده کنید. کشیدن یک خط ظریف و زیبا به سمت کناره های چشم می تواند حالت پذیری جذاب و خمارتری به چشم های شما ببخشد که این بی نظیر است.

5.     طرز صحیح ریمل زدن

بعد از آنکه خط چشم با رنگ و طرح دلخواه کشیده شد، بهتر است به سراغ ریمل زدن بروید. قبل از هر چیزی، مژه های خود را با فرچه مخصوص به سمت بالا شانه بزنید تا تارهای چسبیده باز شوند. در نتیجه از ریشه تار مژه شروع کرده و سپس فرچه ریمل را به سمت بالا بکشید.

بهتر است برای پرپشت تر شدن مژه، ریمل زدن را دو بار تکرار کنید. به این صورت می توانید حالت جذاب و زیبایی در آرایش چشم خود ایجاد کنید.

5 ترفند طلایی ذکر شده از مهمترین و اصلی ترین مراحل داشتن آرایش چشم درشت محسوب می شوند. با این وجود بهتر است بدانید که می توانید از سبک های مختلف آرایشی استفاده کنید. انواع آرایش های عربی، اروپایی و کلاسیک نیز می توانند به درشت تر نشان دادن چشم ها کمک کنند.

با این وجود، بهتر است که مرحله به مرحله موارد ذکر شده را انجام دهید تا بتوانید به یک میکاپ ایده آل دست پیدا کنید. میکاپ چشم، با توجه به سبک های متنوعی که دارد، از سختی هایی نیز برخوردار می باشد. اما اگر به این کار  علاقه مند باشید، می توانید در سریع ترین زمان آن ها را یاد بگیرید.

 

کلام آخر

آموزش آرایش چشم درشت با توجه به ترفندهای طلایی به راحتی امکان پذیر است. از آنجایی که اغلب افراد با این روش ها آشنایی ندارند، نمی توانند به یک نتیجه درست در میکاپ دست پیدا کنند. به همین دلیل است که هیچ وقت نمی توانند به یک میکاپ رضایت بخش برسند. پس با رعایت موارد ذکر شده خواهید دید که می توانید چشم هایی زیبا و لربا داشته باشید. تنها کافی است سبک میکاپ چشم را با نوع حالت چشم های خود انتخاب کنید.

 

معرفی دوره های آموزشی مرتبط:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *