آموزش لیفت ابرو در خانه

داشتن ابروهای صاف و یکدست یکی از مهمترین فاکتورهای آراستگی در چهره محسوب می شود. بنابراین امروزه بانوان زیادی به این منظور از لیفت ابرو استفاده می کنند. لیفت ابرو در واقع کمک می کند تا ابروهای شما همیشه مرتب باشد. پس بهتر است با آموزش لیفت ابرو در خانه با ما همراه باشید.

مراحل اصولی لیفت ابرو موقت در خانه  

برای آنکه بتوانید به شکل اصولی این لیفت را در خانه انجام دهید، بهتر است که با توجه به روش های ذکر شده عمل کنید. چرا که لیفت اشتباه می تواند جلوه ناخوشایندی در چهره ایجاد کند. به همین دلیل بهتر است که با دقت زیادی برای این کار اقدام کنید.

از جمله مهمترین مراحلی که به شما کمک می کند تا در ساده ترین شکل ممکن لیفت ابرو را در خانه خود بدون داشتن تجهیزات لازم انجام دهید، به صورت موارد ذکر شده در زیر می باشند که برای داشتن یک لیفت موقت کارساز است.

شستشو ابرو

در مرحله اول باید ابرو و نواحی اطراف آن را به صورت کلی عاری از هر گونه گرد و غبار، آلودگی و مواد آرایشی کنید. پس بهتر است که از شستشوهای مخصوص پوست صورت خود استفاده کنید و یا به وسیله آرایش پاک کن ابروها را تمیز کنید. استفاده از فوم شستشو، تونر و سایر مایع های شوینده مخصوص صورت در این زمان توصیه می شود.

شستن دست

از آنجایی که با دستان خود در این کار سر و کار دارید، بهتر است که برای شروع دستان خود را به صورت کامل بشویید. چرا که باید عاری از هر گونه چربی و میکروبی باشند.

مرتب کردن ابرو

اگر ابروهایتان بلند شده است، بهتر است که ابتدا به وسیله یک شانه ابرو، آن ها را مرتب کرده و تاج آن را به آرامی صاف کنید و موهای خیلی بلند ابرو را بگیرید. چرا که وجود آن ها می تواند در زمان لیفت ابرو، باعث شلختگی ظاهر شما گردد.

استفاده از ژل ابرو

وقت آن رسیده است که ژل تقویتی ابرو را استعمال کنید. برای این کار، بهتر است حتما ابروهای شما به سمت بالا مرتب شانه کشیده باشند. در نتیجه می توانید ابروهای خود را به ژل آغشته کرده و به آرامی به سمت بالا مرتب کنید. این ژل علاوه بر لیفت ابرو، به پرپشت و تقویت آن ها نیز کمک می کند.

معایب و مزایای لیفت ابرو در خانه

از آنجایی که امروزه افراد زیادی لیفت ابرو را انجام می دهند، بهتر است بدانید که انجام آن در خانه با مزایا و معایبی همراه  است که بهتر است با آن ها آشنا شوید. در واقع اطلاع از این مزایا و معایب به شما این امکان را می دهد تا بتوانید یک تصمیم هوشمندانه برای خود بگیرید.

بهتر است بدانید که استفاده از محصولات خانگی دیگری برای لیفت وجود دارند که می توان به عسل، وازلین و ژل آلوئه ورا اشاره کرد. اما هیچ یک از آن ها ماندگاری ندارند و در سریع ترین زمان حالت خود را از دست می دهند. پس تنها راه حل لیفت ابرو در خانه، استفاده از ژل های با کیفیت تقویتی می باشد.

این مزایا و معایب مهم و حیاتی که باید از آن ها اطلاع کسب کنید، به شرح موارد ذکر شده در زیر هستند:

مزایای لیفت ابرو در خانه

  • این روش لیفت کم هزینه و به صرفه می باشد.
  • بدون درد است و در سریع ترین زمان قابل اجراست.
  • می توانید در هر زمان دیگری لیفت ابرو را با ژل تقویتی که دارید انجام دهید.
  • با ساده ترین لوازم به راحتی قابل انجام است و به تجهیزات خاصی نیاز ندارد.

معایب لیفت ابرو در خانه

  • این روش لیفت ماندگاری کمی دارد و بعد از هر بار شستشو صورت از بین می رود.
  • اگر از نوع تقویت کننده نباشد، می تواند مصرف دائم آن عوارضی از جمله ریزش ابرو را به همراه داشته باشد.
  • آغشته شدن زیاد ابرو به ژل تقویتی می تواند باعث سفیدک زدن تارهای ابرو شود.

کلام آخر

با توجه به مراحل آموزش لیفت ابرو در خانه اکنون می توانید تصمیم گیری درستی داشته باشید. به این ترتیب برای رسیدن به یک نتیجه موفقیت آمیز باید ژل تقویتی ابرو را از برند آرایشی معتبر و شناخته شده تهیه کنید تا به ابروهای شما آسیب وارد نشود و در کنار لیفت بتوان به تقویت آن ها پرداخت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *