انواع مدل های شینیون موی کوتاه

کسانی که موهای کوتاهی دارند، تصور می کنند که نمی توانند برای مجالس خاص خود از مدل های شینیون جذاب استفاده کنند. اما اینطور نیست و انواع مدل های شینیون موی کوتاه نیز وجود دارند که به راحتی قابل انجام هستند. تنها کافی است برای انجام آن ها به یک سالن معتبر مراجعه کنید.

5 مدل شینیون شیک و رویایی برای مو کوتاه

شینیون کردن مو یکی از روش های جذاب برای آراستن و تزئین موها می باشد که در بین همه بانوان در هر سن و سالی محبوب است. بنابراین، اگر شما نیز برای مجالس و مهمانی های مهم خود به دنبال یک شینیون خاص و زیبا هستید، بهتر است با ما همراه باشید.

از جدیدترین و مدرن ترین مدل های شینیون موی کوتاه که ترند هستند، می توان به مدل های ذکر شده در زیر اشاره کرد که هر یک به نوبه خود از زیبایی خاص خود بهره مند هستند.

1.     شینیون جمع در پشت گردن

در این مدل تنها کافی است موها در پشت گردن جمع شده و از یک گیره دنباله دار برای تزئین موها استفاده کنید. این مدل فوق العاده زیبا، برای کسانی که به دنبال سادگی هستند بی نظیر است. بهتر است که گیره شینیون با رنگ لباس همخوانی داشته باشد.

 

 

 

2.     شینیون حالت دار با گل

از دیگر مدل های شینیون برای موهای کوتاه، می توان به این مدل جذاب اشاره کرد. در این مدل تنها کافی است موها را قبل از جمع کردن کرلی کنید و سپس برای بستن آن اقدام نمایید. همچنین می توانید از اکسسوری های گل برای تزئین و آراستن موها استفاده کنید.

3.     شینیون یک طرفه

در این مدل، تنها کافی است موهای خود را کرلی کرده و جلوی صورت را به یک طرف مرتب کنید. سپس طرف دیگر موها را به وسیله یک گلسر جذاب بکشید تا جمع به نظر برسد.

شینیون یک طرفه
شینیون یک طرفه

4.     شینیون بافت تیغ ماهی

در این نوع شینیون موهای کوتاه، ابتدا بخشی از موها را در جلو صورت آزاد رها کرده، موها را از پشت سر به صورت تیغ ماهی بافته و سپس قسمت پایین مو را به صورت گوجه ای جمع کنید. می توانید از اکسسوری نیز برای تزئین موها استفاده کنید.

شینیون بافت تیغ ماهی
شینیون بافت تیغ ماهی

 

5.     شینیون بافت هلندی

در این روش، ابتدا موها را کرلی کرده و به صورت کج بزنید. سپس یک طرف موها را بافت هلندی به صورت کف سری بافته و آن را کمی شل کنید. خواهید دید که چقدر جذاب و زیباست و چهره شما را تحت تاثیر قرار می دهد.

شینیون بافت هلندی
شینیون بافت هلندی

6.     جدیدترین شینیون دخترانه

برای این شینیون، بافت هلندی به کار برده می شود. به این صورت که موها به دو بخش تقسیم شده و بافت در هر دو سمت موها انجام می شود. در نتیجه قسمت پایین مو به صورت گوجه ای بسته شده و از ربان و یا سایر اکسسوری ها برای تزئین آن استفاده می شود.

7.     شینیون بسته اروپایی

از مدل های شینیون اروپایی می توان به این شینیون جذاب اشاره کرد که برای موهای روشن فوق العاده است. این شینیون فوق العاده راحت و زیباست و می تواند برای موهای کوتاه مناسب باشد.

شینیون بسته اروپایی
شینیون بسته اروپایی

 

 

کدام مدل شینیون برای موهای کوتاه مناسب تر است؟

با توجه به اینکه امروزه مدل های زیادی از شینیون برای موهای کوتاه ترند شده اند، انتخاب کردن یک مدل عالی به سلیقه، اندازه موها و فرم صورت شما وابسته است. بر این اساس، نمی توان گفت که کدام یک از مدل ها زیبا و مناسب تر است.

برای انتخاب بهترین مدل، بهتر است که به یک سالن زیبایی شناخته شده و معتبر مراجعه کنید. به این صورت می توانید برای مجالس و مهمانی های خود، زیبا و شیک به نظر برسید. پس نگران نباشید. حتی اگر موهای کوتاهی داشته باشید، می توانید به راحتی از زیباترین مدل شینیون استفاده کنید.

کلام آخر

با توجه به انواع مدل های به روز و جذاب شینیون برای موهای کوتاه، می توانید در مجالس و مهمانی های مهم خود زیبا و شیک به نظر برسید. تنها کافی است نوع شینیون دلخواه را در یک سالن معتبر انجام دهید. چرا که ظرافت و حساسیت در انجام آن ها، در شیک و ماندگار شدن شینیون تاثیر زیادی دارد. بر این اساس، می توانید جذاب ترین نوع شینیون را برای موهای خود تجربه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *