تفاوت آمبره ابرو و میکروبلیدینگ ابرو در چیست

از روش هایی که برای خوش حالت تر کردن ابرو به کار برده می شوند، می توان به آمبره و میکروبلیدینگ اشاره کرد. بهتر است بدانید که هر یک از این روش ها دارای ترفندهای خاص خود می باشند و از مشخصات مهمی بهره مند هستند. بنابراین بهتر است در زمان انتخاب هر یک از آن ها، بدانید که تفاوت آمبره ابرو و میکروبلیدینگ ابرو در چیست؟!

آمبره ابرو چیست؟

از روش های مدرن برای آراستن و زیباتر کردن ابرو، آمبره می باشد. این روش یک تکنیک زیبا و خاص است که نقاط خالی ابرو را پر می کند. پس کسانی که دارای ابروهای کم پشت و دارای فضای خالی زیاد هستند، می توانند از این روش برای تغییر در ظاهر ابروهای خود استفاده کنند.

در آمبره برای اصلاح نواقص ابرو به کمک سایه ابرو استفاده می شود که یک روش نیمه دائمی محسوب می شود. در این روش یک دستگاه ظریف و کوچک به کار برده می شود که می تواند با مهارت خطوط نازکی را به صورت رنگدانه های زیبا در روی پوست ایجاد کند.

آمبره یک روش با خطوط محو و فوق العاده طبیعی است که شبیه به استفاده از یک سایه ملایم و کمرنگ می باشد که تنها به ابروها حالت داده اند. آمبره از مزایای زیادی بهره مند است که می توان به پر شدن فضای ابرو به صورت محو، هزینه مناسب و مناسب بودن برای هر نوع پوستی اشاره کرد.

میلکروبلیدینگ ابرو چیست؟

به نوعی از آرایش نیمه دائم ابرو که باعث اصلاح فرم ابروها می شود می گویند. این ترفند خاص و در عین حال زیبا مانند تاتو می ماند که با وارد کردن رنگ دانه ها در لایه زیرین پوست خطوط باریکی مشابه با تار ابرو طبیعی ایجاد می شود. به این صورت می توان ابروهای پرپشتی داشت.

خانم هایی که دارای ابروهای کم پشت می باشند می توانند از این روش برای حالت دهی به ابروهای خود استفاده کنند. اما نکته مهمی که در این بخش حائز اهمیت است، تفاوت آمبره ابرو و میکروبلیدینگ ابرو می باشد که بهتر است قبل از تصمیم، با رایج ترین تفاوت هر یک از آن ها آشنا شوید.

چه تفاوتی میان آمبره ابرو و میکروبلیدینگ وجود دارد؟

با توجه به اینکه به صورت جداگانه با هر یک از این روش های حالت دهی به ابرو آشنا شدیم، بهتر است بدانید که تفاوت های رایجی بین آن ها وجود دارند که اطلاع از آن ها به داشتن یک تصمیم هوشمندانه کمک می کند. این تفاوت ها به شرح موارد ذکر شده در زیر هستند:

  • آمبره ابرو به دلیل فرآیندی که دارد، فوق العاده طبیعی تر به نظر می رسد. چرا که در میلکروبلیدینگ خطوط به صورت کامل به روی پوست قابل مشاهده هستند و ابروها حالت برجسته تری دارند. به همین دلیل؛ آمبره طبیعی تر به نظر می رسد.
  • از میکروبلیدینگ برای انواع پوست نمی توان به راحتی استفاده کرد. اما آمبره یک روش عالی است که به راحتی برای انواع پوست های حساس نیز قابل اجرا می باشد.
  • کسانی که پوست چرب دارند، نمی توانند نتیجه درستی در میکروبلیدینیگ به دست آورند. اما آمبره به راحتی به روی پوست چرب نیز استفاده شده و می تواند بازدهی خوبی داشته باشد.
  • ترمیم آمبره از میکروبلیدینگ بسیار راحت تر می باشد.

با توجه به موارد ذکر شده بهتر است بدانید که هر یک از روش ها از مشخصات و مزایای مربوط به خود بهره مند هستند. همچنین هر یک به نوبه خود می توانند حالت زیبایی در ابروهای شما ایجاد کنند. پس انتخاب کردن بهترین روش به سلیقه شما و بودجه ای که قرار است خرج کنید وابسته است.

بنابراین بهتر است قبل از تصمیم گیری، به پاسخ درستی در رابطه با اینکه تفاوت آمبره ابرو و میکروبلیدینگ ابرو در چیست دست پیدا کنید و مشاوره با کارشناسان خبره در این زمینه را فراموش نکنید.

کلام آخر

روش زیادی برای حالت دهی به ابروهای کم پشت وجود دارند که به صورت کلی از رایج ترین و محبوب ترین آن ها می توان به میکروبلیدینگ و آمبره اشاره کرد. هر یک از این روش ها برای انجام به تخصص خاص خود نیازمند هستند. تنها کافی است برای انجام آن ها به یک کلینیک معتبر و شناخته شده مراجعه کنید تا از کیفیت مواد و مهارت تاتوکار اطمینان حاصل کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *