راهنمای خرید تجهیزات کاشت ناخن

یکی از شغل های پردرآمد در آرایشگری، لاین ناخن است که علاقه مندان زیادی را به سمت خود جذب کرده است. نکته مهم اینجاست که اصلی ترین و در عین حال پر هزینه ترین بخش شروع این حرفه، تهیه کردن انواع لوازم و تجهیزات کاشت ناخن می باشد. به همین دلیل است که برای این کار، به راهنمای خرید تجهیزات کاشت ناخن نیاز دارید تا بتوانید به صورت تخصصی وارد این رشته شوید.

لیست تجهیزات کاشت ناخن

اولین قدم برای آموزش کاشت ناخن، آشنا شدن با لیست لوازم و ابزارهایی است که باید برای این حرفه تهیه کنید. بر این اساس، براین اساس، به صورت کلی این تجهیزات را به چند دسته کلی تقسیم بندی می کنند که آشنایی با آن ها می تواند به شما در داشتن یک خرید حرفه ای و تخصصی کمک کند.

راهنمای خرید تجهیزات کاشت ناخن به شما کمک می کند تا بتوانید به بهترین شکل انواع محصولات مورد نیاز خود را تهیه کنید. لیست تجهیزاتی که به آن ها نیازمند هستید، شامل موارد ذکر شده در زیر است:

ابزارهای بسترسازی کاشت ناخن

منظور از بستر سازی کاشت ناخن، تمامی خدماتی است که ناخن را برای اجرای فرآیند کاشت آماده می کند. از جمله مهمترین این ابزارها که در این مرحله به آن نیاز است، شامل ناخن گیر، سوهان دستی، نیپر، عقب زن، پوشر، بافر، سوهان برقی، پد، قیچی و سایر ابزارهای این چنینی می‌باشد.

ابزار کاشت ناخن

از دسته سایر ابزارآلات کاشت ناخن می توان به معرفی تیپ ناخن، کاتر، فرمر، قلم شور، دستگاه لاک خشک کن و کاشت ناخن و پمپ استون اشاره کرد. این دسته از ابزارها نقش مهمی را در آماده سازی ناخن برای فرآیند کاشت انجام می‌دهند.

مواد کاشت

برای تکمیل فرآیند کاشت، بدون شک در راهنمای خرید تجهیزات کاشت ناخن مواد و ترکیبات اولیه بسیار حائز اهمیت هستند. این مواد شامل ضد قارچ، پرایمر، بیس کت، تاپ کت، پودر کاشت، لیکوئید، پلی ژل، باندر ژل، پاک کننده کوتیکول، روغن کوتیکول و … هستند.

ابزارهای طراحی

برای آنکه بتوانید در زمینه طراحی ناخن نیز فعالیت کنید، به یکسری ابزارهای مهم نیازمند هستید. این ابزارها شامل انواع قلم، پودرهای دیزاین، لنز و استیکر، مهر و شابلون، نوار طراحی، لاک ژل و … می باشند که استفاده از آن ها کاملا سلیقه‌ای است.

برند تولید کننده

از مهمترین و حیاتی ترین اصول در راهنمای خرید تجهیزات کاشت ناخن توجه به برند تولید کننده محصول می باشد. چرا که این مواد و تجهیزات نه تنها زیبایی ناخن ها، بلکه سلامت آن را به دنبال دارند. پس باید در برندی تهیه شوند که سلامت ناخن ها به خطر نیوفتد و بتوانید بهترین کیفیت کار را ارائه دهید.

کیف حمل وسایل کاشت

نظم و انضباط در کار یکی از مهمترین مواردی است که ارزش کیفیت کار را بالا می برد. بنابراین برای کنار هم قرار دادن ابزارهای کاشت ناخن، بهتر است که از کیف حمل وسایل کاشت استفاده کنید. این کیف از بخش های مجزا و مخصوصی طراحی شده است که به بهترین شکل از وسایل شما مراقبت می کند.

وسایل کاشت ناخن را از کجا تهیه کنم؟

با توجه به اهمیت کیفیت و برند این دسته از تجهیزات، بدون شک خرید آن ها از هر فروشگاهی به راحتی قابل انجام نیست. بنابراین بهتر است که تنها از فروشگاه های معتبر و شناخته‌شده‌ای خرید خود را انجام دهید که سابقه درخشانی در این زمینه دارند.

به  این صورت می توانید با خیال آسوده خرید خود را ثبت کنید. قبل از اقدام برای خرید، بهتر است که به نکات ذکر شده توجه کنید. چرا که تنها این نکات می توانند به شما در داشتن یک خرید موفقیت آمیز کمک کنند. پس بهتر است که یک انتخاب هوشمندانه داشته باشید تا بتوانید کیفیت و اصالت کار خود را حفظ کنید.

کلام آخر

راه اندازی لاین کاشت ناخن، نیاز به شناخت انواع تجهیزات و وسایل و کاربرد هر یک از آن ها دارد. به  همین دلیل، باید قبل از هر چیزی با آن ها آشنا شده و ویژگی هر یک را بررسی کنید. سپس می توانید با در نظر گرفتن برند و کیفیت محصول، تجهیزات مهم و کاربردی را برای یک شروع هدفمند و عالی تهیه و خریداری کنید. در این زمینه مشاوره با افراد آگاه را فراموش نکنید.

برای مشاهده دوره‌های آموزشی در اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *