رنگ ابرو چه شماره ای برای من مناسب است؟

رنگ ابروها یکی از آیتم های مهم در میکاپ محسوب می شود که زیبایی چهره شما را تحت تاثیر قرار می دهد. بنابراین بهتر است بدانید که کدام رنگ برای شما مناسب تر است. چرا که انتخاب رنگ آن در میزان زیبایی میکاپ شما نقش به سزایی دارد. پس بهتر است برای پاسخ به سوال اینکه رنگ ابرو چه شماره ای برای من مناسب است؟ با ما همراه باشید.

راهنمای انتخاب رنگ ابرو مناسب

همانطور که می دانید، برجسته تر نشان دادن ابروها در میکاپ از اهمیت زیادی بهره مند است. چرا که باعث می شود بتوانید یک میکاپ با کیفیت و عالی داشته باشید. بر این اساس، اغلب بانوان از اینکه نمی دانند چه رنگی برای ابروهای آن ها مناسب است شکایت دارند.

در صورتی که انتخاب رنگ مناسب ابرو، با توجه به فاکتورهای مهمی صورت می گیرد که در ادامه با آن ها آشنا می شوید. به این صورت می توانید بهترین و زیباترین میکاپ را داشته باشید که نتیجه آن زیبایی چهره شماست.

انتخاب رنگ مناسب ابرو براساس رنگ موها

یکی از فاکتورهای مهم در انتخاب رنگ مناسب ابرو، انتخاب آن با در نظر گرفتن رنگ موها می باشد. اغلب افراد تصور می کنند که ابرو باید همیشه تیره بوده و یا همرنگ موها باشد. در صورتی که این تصور کاملا غلط است.

چرا که بهترین رنگ برای ابروها، رنگی است که یک تا دو درجه از موها روشن تر باشد. این شیوه انتخاب باعث می شود تا ابروهای شما در معرض دید زیادی نبوده و توجه ها را به سمت خود جلب نکند. پس بهتر است که در انتخاب رنگ آن دقت کنید.

انتخاب رنگ مناسب ابرو براساس رنگ پوست

از دیگر مواردی که در انتخاب رنگ حائز اهمیت است، رنگ پوست صورت می باشد. به این ترتیب، باید در این انتخاب با توجه به نکات ذکر شده در زیر عمل کنید تا بتوانید یک نتیجه عالی به دست آورید:

  • اگر پوست شما روشن و صورتی رنگ است بهترین ترکیب رنگ برای شما بلوند خاکستری می باشد که چهره اروپایی به شما می بخشد و فوق العاده زیباست.
  • اگر پوست شما روشن ولی موهایتان تیره است، قهوه ای روشن برای ابرو بهترین انتخاب محسوب می شود که می توانید آن را امتحان کنید.
  • اگر پوست برنزه دارید، بهترین رنگ برای ابروها رنگ قهوه ای متوسط می باشد که نه خیلی روشن و نه خیلی تیره باشد.
  • پوست های تیره نیز بهتر است به سراغ رنگ قهوه ای مات برای رنگ کردن ابرو خود بروند. قهوه ای روشن تا مات انتخاب پسندیده ای می باشد.

انتخاب رنگ ابرو براساس نوع میکاپ

گزینه مهمی که در زمان جشن و مهمانی حائز اهمیت است، انتخاب رنگ برای ابرو با توجه به رنگ میکاپ شما می باشد. بهتر است بدانید که اگر میکاپ شما تیره و جیغ است، بهتر است ابروهایتان روشن تر به نظر برسد. در عین حال، اگر میکاپ شما روشن و لایت است، ابروهای متوسط رو به تیره برای شما مناسب تر است. پس اهمیت به رنگ ابرو متناسب با میکاپ نیز در چهره شما تاثیر زیادی دارد.

بهترین رنگ ابرو کدام است؟

با توجه به راهنمای انتخاب رنگ مناسب، بهتر است بدانید که به هیچ عنوان نمی توان گفت که بهترین رنگ مناسب برای ابرو شما کدام است. در واقع اینطور می توان گفت که بهترین رنگ ابرو، رنگی است که با رنگ موها، پوست و میکاپ شما سازگاری داشته باشد.

پس با در نظر گرفتن این موارد می توانید یک رنگ ایده آل انتخاب کنید که چهره شما را جذاب و زیبا کند. همچنین بهتر است بدانید که رنگ های تیره و مایل به قهوه ای، همیشه شما را جوان تر از سنی که دارید نشان می دهند. پس در انتخاب رنگ بسیار دقت کرده و حساسیت به خرج دهید.

کلام آخر

اگر هنوز نتوانستید به این نتیجه برسید که چه رنگ ابرویی برای شما مناسب تر است، بهتر است که سری به راهنما بزنید. این راهنما انتخاب رنگ را برای شما راحت تر می کند. بنابراین می توانید در پایان کار به یک نتیجه رضایت بخش دست پیدا کنید. چرا که ابرو در گیرایی و زیبایی چهره شما از تاثیر و اهمیت زیادی بهره مند است. به همین دلیل است که به روی انتخاب صحیح رنگ ابرو تاکید می گردد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *