روشن کردن رنگ مو با انواع روش های مطمئن خانگی

همانطور که می دانید، روشن کردن مو برای ایجاد رنگ مو مورد علاقه، کار ساده ای نیست و یک عمل کاملا ریسک پذیر می باشد. بر این اساس، بهتر است بدانید که روشن کردن موهای طبیعی و یا رنگ شده، به وسیله روش های خانگی به راحتی ممکن است و می توانید یک رنگ مو جذاب و زیبا داشته باشید. تنها کافی است با این روش ها آشنا شده و برای یکبار هم که شده، آن ها را امتحان کنید.

7 ترفند روشن کردن رنگ موها به روش خانگی

اگر موهای شما حساس و آسیب پذیر است، دیگر نیازی نیست که برای روشن کردن موهای خود به سراغ دکلره بروید. انواع روش ها و ترفندهای خانگی وجود دارند که می توانید از آن ها برای روشن و به پایه رساندن موها استفاده کنید. البته لازم به ذکر است که این ترفندها، خانگی و به هزینه زیادی نیاز ندارند. پس انجام آن ها برای شما بدون دغدغه می باشد.

اگر شما نیز در دسته افرادی هستید که به رنگ مو روشن علاقه دارید، می توانید به راحتی یک تجربه جدید از روشن کردن موها در خانه داشته باشید که تضمین شده هستند. این روش ها اگر به صورت اصولی و مرحله به مرحله انجام شوند، به هیچ عنوان به موهای شما آسیب نمی زنند.

1.     روشن کردن مو با اکسیدان

از روش های طبیعی که از زمان گذشته برای روشن کردن مو از آن استفاده می کنند، اکسیدان است. تنها کافی است به کمک فرچه مخصوص، اکسیدان را به روی موهای خود بریزید و منتظر بمانید. در نتیجه می توانید شاهد روشن شدن موها باشید.

2.     روشن کردن مو با رنگ 000

از رنگ هایی که بدون نیاز به دکلره و آسیب رساندن به موها باعث روشن شدن مو می شود، می توان به استفاده از رنگ مو 000 اشاره کرد. این نوع رنگ مو کمک می کند تا بتوانید در سریع ترین زمان موهای خود را روشن کنید و شاهد یک تغییر عالی در چهره خود باشید.

3.     روشن شدن مو به وسیله قهوه

از روش های خانگی در روشن کردن موها، می توان به استفاده از قهوه اشاره کرد. در این روش تنها کافی است چند قاشق غذا خوری پودر قهوه به همراه آب به مقدار لازم مخلوط کرده و اجازه دهید تا جوش بخورد. در نتیجه بعد از خنک شدن، آن را به آرامی به روی موها بریزید و به خوبی ماساژ یدهید. اجازه دهید تا 30 دقیقه به روی موهای شما باقی بماند تا شاهد یک نتیجه چشم گیر باشید.

4.     ترکیب رنگ مو 000   با اکسیدان

همانطور که می دانید رنگ 000 و اکسیدان به صورت جداگانه باعث روشن تر کردن رنگ موها می شوند. اما همچنان می توانید از ترکیب آن‌ها استفاده کنید.

5.     روشن شدن مو به وسیله دارچین

از ترفندهایی که در خانه می توانید برای روشن کردن موها استفاده کنید، می توان به دارچین اشاره کرد. این روش به این صورت است که موها برای روشن شدن به حداقل شش ساعت زمان نیاز دارد. بعد از آن، می توانید شاهد روشن شدن آن باشید.

6.     روشن کردن مو با ترکیب تخم مرغ + روغن زیتون

ترکیب روغن زیتون و تخم مرغ را به مدت 30 دقیقه به روی موهای خود قرار دهید. این ترکیب یک ترفند عالی برای روشن کردن مو در خانه محسوب  می شود که می توانید آن را امتحان کنید و به رنگ مورد نظر خود برسید.

7.     استفاده از آبلیمو

شاید برای شما جالب باشد، اما آبلیمو به طرز عجیبی می تواند باعث روشن تر کردن موهای شما شود. تنها کافی است این ترفند ساده و بدون دغدغه را در خانه برای روشن تر کردن موهای خود امتحان کنید تا شاهد یک نتیجه عالی در آن باشید.

کلام آخر

با توجه به انواع ترفندهای مهمی که برای روشن کردن موها در خانه ذکر شد، می توانید با این روش ها به راحتی در کمترین هزینه موهای خود را روشن کنید. البته لازم به ذکر است که این روش ها باعث سفید شدن کامل موهای شما نمی شوند و میزان روشن شدن آن ها به نوع رنگ مو اصلی موهای شما وابسته است. این ترفندها، ساده و مطمئن هستند که آسیبی به موهای شما وارد نمی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *