زیباترین بافت مو مجلسی

امرزوه خانم ها برای شرکت در مراسم های مختلف به دنبال زیبا ترین بافت موهای مجلسی می‌گردند که یکی از جذاب ترین روش ها برای دیزاین و آراستن موها، استفاده از ترفندهای بافت مو می باشد. انواع متنوعی از روش های بافتن موها وجود دارند که به ایجاد یک تغییر چشم گیر در چهره شما کمک می کنند. همچنین باعث می شوند تا شیک و جذاب به نظر برسید. اگر برای مهمانی و مجالس خود به دنبال خاص ترین بافت مو مجلسی هستید، در ادامه با ما همراه شوید.

 

7 نمونه زیباترین بافت مو مجلسی

شاید از نظر شما انجام انواع بافت مو کار سختی به نظر برسد. اما اینطور نیست و بافتن موها تنها به ایده های نو، سلیقه، مهارت، ظرافت و دقت نیازمند است. به این صورت می توانید در بهترین شکل ممکن انواع بافت های مو را اجرا کنید و از آن ها لذت ببرید.

از جمله جدیدترین و زیبا ترین بافت مو مجلسی که همیشه ترند هستند و هیچ وقت از مد نمی افتند، شامل مدل های ذکر شده در زیر می باشند که مورد پسند همه می باشد:

1. بافت مو مجلسی بسته

یکی از زیبا ترین بافت موها که برای موهای بلند قابل انجام است، این مدل بافت می باشد. این مدل یک ترکیب جذاب از بافت تیغ ماهی است که به روی قسمت جلوی سر صورت گرفته است و مانند تل خودنمایی می کند. حتی اگر موهای شما کوتاه است نیز می توانید پشت موها را آزاد رها کرده و بافت را در جلوی سر انجام دهید.

 

بافت مو مجلسی بسته
بافت مو مجلسی بسته

 

2. بافت مو مجلسی باز

برای آن که بتوانید در سریع ترین زمان یک بافت مو داشته باشید، می توانید به سراغ این مدل بروید. برای انجام این بافت، تنها کافی است موها را به دو بخش تقسیم کنید. هر دو قسمت را بافت معمولی زده، یک بافت را مانند تل از روی سر به سمت دیگر ببرید و بافت دیگر را در کنار شانه رها کنید.

 

بافت مو مجلسی باز
بافت مو مجلسی باز

 

 

3. بافت مو مجلسی شیک جلوی سر

نمونه دیگری از خاص ترین بافت موهای مجلسی، که برای موهای بلند و هایلایت فوق العاده است، می توان به این مدل اشاره کرد. بعد از بافت مو می توانید از اکسسوری های زیبا نیز به روی موهای خود استفاده کنید که جلوه بافت شما را بیشتر می کند.

 

بافت مو مجلسی شیک جلوی سر
بافت مو مجلسی شیک جلوی سر

 

 

4. بافت مو مجلسی تاج عروس

در این مدل، یک بافت مو ساده به روی سر مانند تاج انجام می گیرد. سپس باقی موها آزاد و رها کرلی می شوند. این مدل مو فوق العاده شیک و جذاب است و به درخشندگی استایل شما در مهمانی و مجالس کمک می کند. با این بافت مو می توانید خاص و زیبا به نظر برسید.

 

بافت مو مجلسی تاج عروس
بافت مو مجلسی تاج عروس

 

5. بافت مو مجلسی بالای سر

این مدل بافت مو برای موهای بلند قابل انجام است. در این ترفند، موها به صورت عادی بافته شده و به کمک سنجاق های ریز در بالای سر بسته می شوند که جلوه جذاب و بی نظیری در چهره شما ایجاد می کند. این بافت مو زیبا برای لباس های پوشیده مناسب تر است.

 

بافت مو مجلسی بالای سر
بافت مو مجلسی بالای سر

6. بافت مو مجلسی هلندی برای مو کوتاه

اگر موهای شما خیلی کوتاه است که قادر به درست کردن آن نیستید، نگران نباشید. با این نوع بافت که مانند تاج به روی سرتان می افتد، می توانید یک استایل خاص و فوق العاده زیبا داشته باشید. تنها کافی است که آن را انجام دهید تا شاهد زیبایی چهره خود شوید.

 

بافت مو مجلسی هلندی برای مو کوتاه
بافت مو مجلسی هلندی برای مو کوتاه

 

7. بافت مو مجلسی دم اسبی

این بافت مو موهای شما را به دو بخش در قسمت بالا و زیرر گردن تقسیم بندی می کند. موهای زیر گردن کرلی و رها شده و موهای بالای سر بافته شده و به صورت دم اسبی بسته می شود. این مدل خاص و جذاب برای مهمانی و مجالس فوق العاده چشم گیر و زیباست.

 

بافت مو مجلسی دم اسبی
بافت مو مجلسی دم اسبی

 

معرفی دوره آموزشی مرتبط:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *