سریع خشک کردن لاک ناخن با 5 روش، فقط در یک دقیقه!

حتما برای همه شما پیش آمده است که دقیقه نود یادتان افتاده که ناخن هایتان را لاک بزنید. قطعا این زمان لاک زدن ناخن ها، نتیجه خوشایندی در خشک کردن لاک ناخن و مرتب بودن آن ها ندارد. اما قرار است در اینجا 5 روش شگفت انگیز را به شما آموزش دهیم که به طرز باورنکردنی می توانید تنها در یک دقیقه لاک ناخن های خود را خشک کنید.

5 روش باورنکردنی در خشک کردن سریع ناخن

از ساده ترین کارهایی که به جز منتظر ماندن راه دیگری برای شما نمی گذارد، خشک شدن لاک ناخن است. بنابراین بهتر است که با روش های ساده و عالی در خشک کردن لاک ناخن آشنا شوید. به این صورت می توانید در سریع ترین برای مهمانی های مهم آماده شوید.

این روش ها به شما کمک می کنند تا بتوانید به راحتی در هر زمانی که دوست دارید لاک مورد علاقه خود را بزنید و استایل تان را بسازید. این روش ها ساده و کم هزینه هستند که با خیال آسوده و بدون نگرانی می توانید از آن ها استفاده کنید.

1.     استفاده از روغن

شاید بپرسید که چه نوع روغنی برای خشک کردن ناخن موثر است. بهتر است بدانید که در کمال ناباوری، استفاده از روغن زیتون، بادام و حتی روغن بچه باعث می شود تا لاک شما در سریع ترین زمان خشک شود. برای این کار، باید یک قطره روغن را به کمک قطره چکان به روی ناخن خود بریزید. این کار باعث می شود تا لایه رویی لاک نازک شده و سریع تر خشک شود.

2.     باد سرد

از روش های قدیمی که بانوان زیادی از آن استفاده می کردند، می توان به استفاده از باد سرد سشوار، پنکه و یا کولر اشاره کرد. به این صورت که می توانید ناخن های خود را در مقابل باد خنک و سرد قرار دهید. این باعث می شود تا در سریع ترین زمان ممکن و تنها در یک دقیقه لاک شما خشک شود.

3.     استفاده از تاپ کات

از انواع خشک کننده ناخن تاپ کات است که باعث سریع تر خشک شدن ناخن می شود. همچنین یک لایه مقاوم به روی ناخن شما ایجاد می کند که باعث ماندگاری بهتر آن و جلوگیری از شکستن  ناخن می شود. همچنین با کمک تاپ کات می توانید ناخن هایی براق تر داشته باشید.

4.     ترکیب آب و یخ

از روش های ساده و راحت می توان به ترکیب آب و یخ اشاره کرد. به این صورت که یک کاسه آب برداشته و درون آن را پر از یخ کنید. سپس یک دقیقه ناخن های خود را درون آن قرار دهید. خواهید دید که لاک شما کاملا خشک شده است و این را می توانید از قرار گرفتن قطرات ریز آب به روی ناخن خود مشاهده کنید.

5.     از دو لایه نازک لاک استفاده کنید

از آنجایی که لایه ضخیم لاک باعث می شود تا غلظت آن به روی ناخن بیشتر شود، در نتیجه مدت زمان خشک شدن آن طولانی تر می شود. پس بهتر است که ابتدا یک لایه نازک لاک بزنید تا شاهد خشک شدن سریع آن باشید. در نتیجه برای تثبیت رنگ لاک می توانید یک لایه نازک دیگر از آن را بزنید.

آیا دستگاه لاک خشک کن برای لاک معمولی قابل استفاده است؟

با توجه به اینکه امروزه دستگاه های لاک خشک کن زیادی وارد بازار شده اند، شاید بپرسید که چرا در بین گزینه های ذکر شده نام این دستگاه به عنوان یک ترفند سریع برای خشک کردن لاک نیامده است. بهتر است بدانید که این دستگاه تنها برای تاپ کات و لاک ژل به کار برده می شود.

به این ترتیب از آن برای خشک کردن لاک معمولی نمی توان استفاده کرد. چرا که به نتیجه نخواهید رسید. از آنجایی که لاک های معمولی برای خشک شدن به جریان هوا نیاز دارند، تنها روش های ذکر شده در سریع تر خشک شدن آن ها به نتیجه خواهند رسید.

کلام آخر

برای آنکه یک استایل شیک و زیبا داشته باشید، باید بتوانید آراستن ناخن های خود را نیز حائز اهمیت قرار دهید. پس با روش های ذکر شده می توانید سریع ترین زمان برای خشک کردن لاک ناخن خود داشته باشید و در مهمانی ها شیک، بی نقص و زیبا حاضر شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *