شیک ترین آرایش های ابرو

نحوه آراستن و مرتب کردن ابروها یکی از مهمترین موارد در میکاپ صورت محسوب می شود. چرا که ابروها در زیبایی چهره نقش مهمی را بازی می کنند. به این ترتیب، بهتر است که با انواع شیک ترین آرایش های ابرو آشنا شوید. به این صورت می توانید با ترفندهای جدید میکاپ کرده و همیشه خاص و زیبا به نظر برسید.

7 نوع آرایش ابرو شیک

هر ساله متدهای جدیدی برای آرایش ابرو توسط میکاپ آرتیست ها وارد صنعت مد و فشن می شوند که برای به روز بودن باید گام به گام آن ها حرکت کنید. بر این اساس، دیگر زمان کشیدن ابروهای نازک و کمانی تموم شده و جای خود را به ابروهای طبیعی داده اند.

بنابراین می توانید با انواع روش های آرایش ابرو، یک میکاپ عالی و زیبا داشته باشید. از جمله جذاب ترین و شیک ترین میکاپ ابرو به شرح موارد ذکر شده در زیر هستند که هر یک از آن ها به نوبه خود خاص و منحصر به فرد می باشند.

1.     سایه ابرو را جایگزین مداد ابرو کنید

دیگر وقت آن رسیده است که مداد ابرو را کنار بگذارید. در واقع شیک ترین آرایش ابرو بدون مداد می باشد. به این صورت که بهتر است به جای کشیدن خطوط نامرتب با مداد ابرو، به سراغ سایه ابرو بروید. این سایه ها حالت طبیعی به ابرو بخشیده و فضای خالی آن را به صورت ایده آل پر می کنند. پس می توانید در ساده ترین شکل ممکن، ابروهای خود را پرپشت تر جلوه دهید.

2.     استفاده از ژل ابرو

از دیگر انواع شیک ترین آرایش های ابرو، استفاده از ژل ابرو بی رنگ است. پس به جای آنکه از ریمل های ابرو رنگی استفاده کنید که ابروهای شما را برجسته تر نشان می دهند، بهتر است که به سراغ ژل ابرو بی رنگ رفته و تنها ابروهای خود را لیفت کنید. این نوع آرایش ابرو فوق العاده زیباست و برای کسانی که ابروهای خود را اصلاح نمی کنند ظاهر اروپایی ایجاد می کند.

3.     زیر ابرو را خالی نکنید

از شیک ترین آرایش ابرو، می توان به نحوه اصلاح آن اشاره کرد. به این صورت که بهتر است در صورت داشتن ابروهای کم پشت و خلوت، ابروهای خود را خالی و باریک نکنید. چرا که این روند آرایش ابرو از مد افتاده و جذابیتی در چهره شما ایجاد نمی کند.

4.     دم ابرو خیلی بلند و یا خیلی کوتاه نباشد

این که دم ابروی شما تعادل داشته و خیلی بلند و یا کوتاه نباشد، بسیار حائز اهمیت است. به این ترتیب بهتر است که در آرایش ابروهای خود به این نکته مهم توجه کنید تا بتوانید ظاهر شیکی داشته باشید.

5.     از هشتی کردن ابروها خودداری کنید

در زمان قدیم برای آرایش کردن ابرو قاب بالای ابرو را هشتی می کردند و به آن زاویه می دادند. اما این ترفند قدیمی شده و بهتر است که از سایه فید برای پر کردن قاب ابرو و آرایش آن استفاده کنید. در این صورت آرایش شما ملیح تر به نظر می رسد.

6.     استفاده از کانسیلر زیر ابرو

برای آنکه بتوانید چشمان خود را در میکاپ کمی درشت تر نشان دهید و در عین حال ابروهای خوش حالت و طبیعی داشته باشید، بهتر است که استفاده از کانسیلر را در زیر ابرو فراموش نکنید. کانسیلر در زیر ابرو یک خط صاف و محو ایجاد می کند که در عین زیبایی، باعث می شود تا ابروها مرتب تر جلوه کنند.

7.     ابروهایتان را نازک نکنید

داشتن ابروهای پر و پهن کمک می کنند تا همیشه سن تان پایین تر به نظر برسد. به این ترتیب، بهتر است که همیشه ابروهای دخترانه پهن داشته باشید که چهره شما را دلرباتر می کنند. چرا که ابرو نقش مهمی را در آرایش و میکاپ بازی می کنند.

کلام آخر

با انجام شیک ترین آرایش های ابرو می توانید همیشه زیبا و خاص به نظر برسید. تنها کافی است از ترفندهای به روز و جدید استفاده کرده و میکاپ های قدیمی را کنار بگذارید. به این صورت می توانید چهره ای زیبا و جذاب داشته باشید. میکاپ کردن ابرو به صورت مدرن بیش از آن چیزی که تصور می کنید اهمیت دارد. بنابراین بهتر است که کمی سلیقه خود را به روز کنید و ترفندهای جدید را جایگزین نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *