لیست رنگ مو بدون دکلره که خانم ها به دنبال آن هستند.

از آنجایی که دکلره کردن مو همیشه هزینه بر و نیاز به مهارت خاصی دارد، اغلب بانوان از انجام آن واهمه دارند. با این وجود، همه به دنبال این هستند که بدانند چه رنگ موهایی وجود دارد تا بتوان بدون دکلره از آن ها استفاده کرد. برای آشنایی با لیست رنگ مو بدون دکلره که خانم ها به دنبال آن هستند، بهتر است با ما همراه باشید.

7 مدل رنگ مو که به دکلره نیازی ندارند.

همانطور که می دانید، دکلره کردن موهای شما را روشن و در دسته رنگ های سفید، پلاتینی، زرد و طلایی قرار می دهد. به همین دلیل، رنگ های طبیعی مو به صورت کلی از بین رفته و موها حالت اولیه خود را از دست می دهند.

اما نگران نباشید، بدون دکلره کردن نیز می توانید برخی از جذاب ترین رنگ موها را استفاده کنید و خاص به نظر برسید. پس دیگر نیازی نیست به صورت دائم، موهای خود را دکلره کنید.  چرا که قطعا دکلره دائم باعث به خطر افتادن سلامتی موها می شود.

از جمله زیباترین لیست رنگ موهایی که به دکلره نیاز ندارند و به راحتی می توانید برای رنگ کردن موها و ایجاد یک تغییر چشم گیر از آن ها استفاده کنید، می توان به موارد ذکر شده در زیر اشاره کرد که هر یک به نوبه خود شیک و پرطرفدار هستند.

1.     رنگ شکلاتی

از دسته رنگ های ترند سال 2020 که از آن زمان به محبوبیت رسید و هم اکنون نیز آن را به روی موهای بازیگران هالیوودی زیادی مشاهده می کنیم، رنگ شکلاتی است. این رنگ مو با ترکیب اکسیدان شماره 1 برای موهای شما مناسب است و یک رنگ خوش رنگ و جذاب برای شما  ایجاد می کند که دلتان را خواهد برد.

2.     رنگ مو عسلی

از جذاب ترین رنگ هایی که برای سفید پوستان غوغا می کند، رنگ مو عسلی است. این رنگ جذاب و زیبا در تلفیق با اکسیدان 2 و 3 بهترین ترکیب رنگ را ایجاد می کند که عاشق آن خواهید شد.

3.     رنگ مو ماهگونی

از رنگ هایی که در بین بانوان پرطرفدار است و برخی از افراد تصور می کنند که تنها با دکلره می توان از آن استفاده کرد تا جذابیت خودش را نشان دهد ماهگونی است. اما اینطور نیست و می توانید به راحتی به روی موهای طبیعی بدون نیاز به دکلره از آن استفاده کنید. این ترکیب رنگ سایه هایی مایل به قهوه ای ایجاد می کند.

4.     رنگ مو شرابی

از دیگر رنگ های محبوب، شرابی است که طیف رنگی ماهگونی را برای شما ایجاد می کند. با این تفاوت که رنگ شرابی ترکیب و سایه های رنگ قرمز را برای شما بیشتر نشان می دهد و در آن خبری از قهوه ای نیست. شرابی همیشه مد است و هیچ وقت محبوبیت خود را از دست نمی دهد.

5.     رنگ مو نسکافه ای

شاید تصور کنید که رنگ مو نسکافه ای تنها به دکلره نیاز دارد. اما اینطور نیست و می توانید ترکیب این رنگ را در کنار اکسیدان 6 استفاده کرده و شاهد زیبایی چشم گیر آن باشید.

6.     رنگ مو زیتونی

از رنگ هایی که در لیست رنگ مو بدون دکلره که خانم ها به دنبال آن هستند، قرار دارد بدون شک زیتونی می باشد. این رنگ مو یک ترکیب فوق العاده است که بانوان زیادی به آن علاقه دارند و در انواع تیره و روشن با توجه به زمینه اصلی رنگ موهای شما قابل انجام است.

7.     رنگ مو مسی

درست است که رنگ مو مسی با دکلره زیباتر می شود، اما انجام آن به روی موهای طبیعی و بدون دکلره نیز ظاهر زیبا و شیکی را ایجاد می کند. رنگ مسی از دسته رنگ های محبوبی است که بدون نیاز به دکلره به راحتی می توانید آن را انجام داده و از آن لذت ببرید.

کلام آخر

اگر از آسیب دیدگی موهای خود واهمه دارید، نگران نباشید با آشنایی با لیست رنگ موهای بدون نیاز به دکلره می توانید بهترین ترکیب رنگ را با توجه به رنگ پوست خود انتخاب کرده و از آن استفاده کنید. به این صورت می توانید به نتیجه دلخواه دست پیدا کنید که قطعا مورد پسندتان است. این رنگ موها بدون شک زیبایی شما را تحت تاثیر قرار می دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *