مدل بافت مو جدید

بافت مو یکی از بهترین روش های آرایش موها محسوب می شود. چرا که چهره شما را تحت تاثیر قرار داده و جذاب تر می کند. بر این اساس، انواع تکنیک های جدید بافت مو وجود دارند که می توانید با کمک آن ها در هر زمان و مکانی زیبا و خاص به نظر برسید. تنها کافی است که با انواع مدل بافت مو جدید آشنا شوید و طبق مد روز پیش بروید تا بتوانید همیشه در جشن و مهمانی ها بدرخشید.

جدیدترین مدل های بافت مو 2024

شاید از نظر شما انجام انواع بافت موها کار سختی به نظر برسد. اما اینطور نیست و با چند ترفند ساده می توانید به راحتی از آن ها استفاده کنید. تنها کافی است که در این زمینه دقت کافی داشته و ظرافت را فراموش نکنید. به این صورت می توانید در بهترین شکل ممکن آن ها را به روی موهای خود انجام دهید.

پس اگر به دنبال یک بافت مو مناسب برای شیک و خاص بودن در مهمانی و دورهمی های خود هستید، در این مقاله با ما همراه شوید تا بتوانید یک تغییر اساسی در چهره خود ایجاد کنید.

بافت مو پشت سر

از جذاب ترین انواع بافت مو جدید، که استایل شما را شیک تر می کند، بافت پشت سر هلندی می باشد. در این ترفند تنها کافی است سر خود را پایین آورده و تمامی موها را به جلو بریزید. سپس از بالای گردن شروع به بافت کرده و تا بالا سر ادامه دهید. در نهایت می توانید موهای باقی مانده را به صورت دم اسبی ببندید و شاهد بی نظیر بودن این مدل شوید.

 

بافت مو پشت سر

 

ترکیب بافت مو هلندی و گوجه ای

در این روش بافت موها، دقیقا باید مانند مدل بالا عمل کنید. با این تفاوت که در این روش، موها به دو قسمت تقسیم بندی می شوند. در نتیجه بعد از اجرای بافت هلندی، هر دو بخش موهای آزاد در بالای سر را به صورت گوجه ای می بندید. این مدل بافت مو دخترانه به شدت ترند شده است.

 

 

بافت کف سر مجلسی

اگر به دنبال یک مدل بافت مو جدید و خاص هستید، این نوع بافت بی نظیر است. در این ترفند، موها به سه دسته تقسیم بندی می شود. سپس هر بخش به دو قسمت دسته بندی شده و با ظرافت زیاد پیچ داده می شود. در نهایت انتهای همه بافت ها با یک کش مو بسته می شود. می توانید از موهای آزاد برای جذابیت بیشتر بافت، به دور کش مو استفاده کنید.

 

مجلسی

 

ترکیب بافت مو هلندی و باز

در این روش، موها به دو دسته تقسیم بندی می شود. سپس بافت برجسته هلندی در هر بخش اجرا شده و تا انتهای موها ادامه پیدا می کند. بهتر است که برای جذابیت بیشتر، گره های بافت را کمی شل کنید. این ترفند باعث برجسته تر نشان دادن بافت نیز می شود. می توانید موهای آزاد را اتو کشیده و بافت را به روی آن رها کنید.

 

هلندی باز

 

ترکیب بافت هلندی و آفریقایی

از انواع مدل بافت مو جدید که مخصوص خاص پسندان است، این نوع مدل می باشد که در بین جوانان ترند شده است. در این ترفند موها به دو دسته در بالای سر تقسیم می شود. سپس بافت هلندی برجسته به روی آن ها اجرا شده و تا انتها ادامه پیدا می کند. همچنین موهای آزاد کنار صورت، به صورت آفریقایی و کف سر بافته می شود که ترکیب این دو جلوه خاص و بی نظیری ایجاد می کند.

 

هلندی آفریقایی

 

بافت مو یکطرفه

در این مدل، موها به صورت تل، از یک طرف بافته شده و به سمت دیگر ادامه پیدا می کند. سپس می توانید موهای آزاد را در پشت سر جمع کرده و انتهای موهای بافته شده را در بین آن قرار دهید. این مدل خاص و زیبا، در عین سادگی، چهره شما را تحت تاثیر قرار می دهد.

 

مدل مو یکطرفه

 

کلام آخر

انواع مدل بافت مو جدید در صنعت مد و زیبایی ترند شده اند، که تنوع آن ها بسیار زیاد است. بهتر است بدانید که انجام بافت مو به ترفند خاصی نیاز ندارد و می توانید با توجه به سلیقه خود، یک بافت مو جذاب و زیبا طراحی و اجرا کنید. تنها کافی است سلیقه خود را به روز کرده و به آراستگی و زیبایی موهای خود اهمیت دهید.

برای یادگیری دوره بافت مو دراینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *