نحوه استفاده از ژل ابرو

ژل ابرو از مهمترین مراحل داشتن یک میکاپ ساده و جذاب را به خود اختصاص می دهد که باید به بهترین شکل ممکن انجام دهد. بنابراین بهتر است که با  نحوه استفاده از این ژل آشنا شوید تا بتوانید در سریع ترین زمان ابروهای لیفت شده زیبا داشته باشید.

ژل ابرو چیست؟

لیفت و مرتب کردن ابرو از جمله مهمترین فاکتورها در میکاپ صورت محسوب می شود که باعث آراسته بودن شما خواهد بود. این ژل در واقع از ترکیباتی ساخته شده است که باعث می شود تا ابروهای شما به سمت بالا به شکل موقت حالت داده شده و به همان صورت باقی بمانند.

علاوه بر آن، استفاده از بهترین و با کیفیت ترین نوع این ژل، به نفع شماست. چرا که باعث می شود تا ابروهای شما تقویت شده و به رشد عالی دست پیدا کنند. پس می توانید در عین حال هم ابروهای لیفت شده داشته باشید و هم به پرپشت شدن ابروهایتان کمک کنید.

مراحل اصولی استفاده از ژل لیفت ابرو

برای آنکه بتوانید لیفت ابروهای خود را در بهترین شکل ممکن انجام دهید، باید مراحل انجام آن را به صورت اصولی طی کنید. چرا که استفاده نادرست از ژل می تواند باعث ناخوشایند شدن ظاهر ابروها شود. این مراحل به شرح موارد ذکر شده در زیر هستند:

پاکسازی صورت

قبل از هر چیزی باید صورت خود را به شکل کامل با مواد شوینده مخصوص شسته و ابروها را عاری از هر گونه مواد آرایشی، چربی و رطوبت کنید.

برس کشیدن ابرو

برای کشیدن ژل، ابروهای شما باید صاف و یکدست باشند. به  این منظور می توانید از برس و شانه مخصوص ابرو استفاده کنید. همچنین می توانید از مسواک تمیز نیز برای مرتب کردن ابروهای خود کمک بگیرید.

اصلاح ابرو

از آنجایی که تارهای بلند ابرو در زمان لیفت خودشان را نشان می دهند، بهتر است که بعد از شانه زدن آن ها، به وسیله قیچی یا تیغ، تارهای خیلی بلند و شلخته را کوتاه کنید. این به مرتب بودن لیفت ابرو شما کمک شایانی می کند.

پر کردن فضای خالی ابرو

اگر ابروهای شما خالی است، می توانید از سایه و یا ماژیک ابرو برای پر کردن فضای خالی بین آن ها استفاده کنید. به این صورت یک حالت جذاب در ابروهای شما ایجاد می شود.

استعمال ژل ابرو

وقت استفاده از ژل ابرو رسیده است. به این منظور بهتر است که از تاج ابرو شروع کرده و به آرامی فرچه ژل را کشیده و تا انتها و دم ابرو ادامه دهید. بهتر است که از آغشته کردن زیاد تارهای ابرو به ژل خودداری کنید. چرا که باعث سفیدک زدن ابرو می شود.

خشک شدن ژل ابرو

بهتر است مدتی صبر کنید تا ژل ابرو شما خشک و فیکس شود. این کار در سریع ترین زمان صورت می گیرد و می توانید شاهد ابروهایی زیبا و مرتب باشید که میکاپ شما را تحت تاثیر قرار می دهد.

نکات مهم در زمان استفاده از ژل ابرو

زمانی که برای فیکس کردن ابروهای خود به سراغ ژل ابرو می روید، بهتر است که به رعایت یکسری نکات مهم بپردازید. این نکات به شما در داشتن یک نتیجه عالی کمک می کنند.

  • مرتب کردن ابرو قبل از استفاده از ژل فراموش نشود.
  • بعد از اعمال ژل، حداقل تا یک دقیقه آن را دستکاری نکنید تا کاملا خشک شود.
  • برای دریافت نتیجه بهتر، به سراغ خرید سوپر ژل بروید که مقاومت بهتری دارند.
  • شستشو و تمیز کردن ابرو را قبل از استفاده از ژل به خوبی انجام دهید.
  • برای بهتر و برجسته تر نشان داده ابرو می توانید بعد از استفاده از آن، به اطراف ابروهای خود کانسیلر بزنید تا حالت ابروها نشان داده شود.
  • استفاده از برندهای برتر و معتبر در ژل ابرو کمک می کنند تا به یک نتیجه بهتر و چشم گیر در استفاده از آن دست پیدا کنید.

کلام آخر

استفاده از ژل ابرو چه در میکاپ و چه بدون آن باعث مرتب و آراسته نشان داده چهره شما می شود. پس می توانید با خرید یک محصول با کیفیت درجه یک، به راحتی در خانه از آن استفاده کرده و همیشه زیبا و مرتب به نظر برسید. نحوه استفاده از ژل با رعایت اصول و مراحل ذکر شده، در سریع ترین زمان ممکن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *