روش های فوق العاده برای پاک کردن تاتو ابرو در خانه

یکی از دغدغه های مهم افراد پاک کردن تاتو ابرو می باشد. چرا که آن ها به هر دلیلی از تاتو خود دلزده شده و می خواهند که آن را پاک کنند. خوشبختانه روش های فوق العاده برای پاک کردن تاتو ابرو در خانه وجود دارند که می توانید به کمک آن ها تاتو خود را پاک کنید.

 

7 ترفند پاک کردن تاتو ابرو در خانه

دلایل متنوعی وجود دارند که در برخی از مواقع افراد به دنبال راه و روشی برای پاک کردن تاتو خود هستند. این علت ها در رایج ترین مواقع شامل ناخوشایند بودن طراحی تاتو، خوش فرم و زیبا نبودن ابروها، حساسیت به جوهر تاتو، قرینه نبودن ابرو و .. می باشند.

بنابراین بهتر است بدانید که با در نظر گرفتن مدت زمان تاتو ابرو می توانید به کمک چند ترفند خانگی آن ها را پاک کنید. از جمله مهمترین این ترفندها، شامل موارد ذکر شده در زیر هستند:

پودر چوب صندل و سنگ آسیاب شده

شاید تا به حال به گوشتان نخوره باشد، اما پودر این دو ترکیب می تواند به کمک ژل آلوئه ورا، تاثیر زیادی در پاک کردن تاتو شما در خانه داشته باشد. تنها کافی است که این مخلوط را به صورت روزانه به روی ابروهای خود قرار دهید و شاهد کمرنگ و پاک شدن آن ها شوید.

استفاده از کرم های مخصوص

انواع متنوعی از کرم های مخصوص برای پاک کردن تاتو وجود دارند که با خرید آن ها به راحتی می توانید تاتو را در خانه پاک کنید. این کرم ها شامل کرم تری کلرواستیک اسید می باشند که باعث سوزاندن لایه فوقانی پوست و در نتیجه پاک کردن تاتو می شوند. در واقع ترکیبات به کار برده شده در آن ها، شامل لایه بردار، روشن کننده و سفید کننده است.

استفاده از روغن اسطوخودوس

این روغن از تاثیرات مهم ضد عفونی کنندگی بهره مند است. همچنین سلامتی پوست شما را تضمین می کند. به همین دلیل در برخی از مواقع از آن می توان برای کمرنگ تر کردن و پاک کردن تاتو ابرو استفاده کرد. چرا که از خاصیت روشن کنندگی زیادی نیز بهره مند است.

عصاره سیر

شاید برای شما کمی عجیب به نظر برسد. اما به کمک عصاره سیر می توانید به کمرنگ کردن تاتو ابرو بپردازید. از آنجایی که سیر یک آنتی اکسیدان قوی می باشد، می تواند باعث کمرنگ تر شدن تاتو ابرو شود. اما توجه داشته باشید که به حذف دائم آن کمک نمی کند.

استفاده از دکلره

از آنجایی که دکلره یک مواد سفید کننده محسوب می شود، از آن می توانید برای کمرنگ تر و روشن تر کردن تاتو ابرو استفاده کنید. زمانی که تاتو شما عمیق تر باشد، دکلره می تواند باعث روشن تر شدن رنگدانه های تاتو شود.

کدام روش برای پاک کردن تاتو ابرو در خانه مناسب است؟

با توجه به انواع روش های فوق العاده برای پاک کردن تاتو ابرو در خانه بهتر است بدانید که عوامل موثری در انتخاب بهترین روش تاثیرگذار هستند. به این ترتیب بهتر است قبل از هر چیزی به این عوامل توجه کنید. به این صورت می توانید یک انتخاب مناسب و تاثیر گذار برای پاک کردن تاتو خود انتخاب کنید.

از جمله مهمترین این عوامل از همه مهمتر، شامل مدت زمانی است که از انجام تاتو شما گذشته است. همچنین کیفیت جوهر به کار برده شده نیز در میزان پاک کردن آن تاثیر گذار است. رنگ تاتو، عمق نفوذ پذیری آن در ابرو و به صورت کلی سلامت عمومی بدن شما می تواند تاثیر زیادی در میزان پاک کردن آن داشته باشد.

پس اگر تاتو شما سال هاست که انجام شده، توقع پاک کردن آن در سریع ترین زمان ممکن و به وسیله روش های خانگی را نداشته باشید. چرا که روش های خانگی، بیشتر برای تاتوهای تازه و سطحی قابل اجرا هستند.

 

پاک کردن تاتو ابرو
پاک کردن تاتو ابرو

 

کلام آخر

اگر از تاتو ابرو خود خسته شده اید، بهتر است که برای پاک کردن آن از ترفندهای ذکر شده استفاده کنید. این ترفندها نه تنها به سلامتی شما آسیب وارد نمی کنند، بلکه تاثیر زیادی در کمرنگ تر شدن رنگ تاتو دارند. به این صورت می توانید به راحتی از شر تاتو خود خلاص شوید. بهتر است که در پاک کردن تاتو به عوامل موثر در انتخاب بهترین روش توجه کنید.

 

معرفی دوره های آموزشی مرتبط: 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *