10روش فوق العاده برای پاک کردن تاتو ابرو در منزل

از ترفندهایی که بانوان زیادی برای حالت دهی به ابروهای خود از آن استفاده می کنند، تاتو ابرو می باشد. این کار به روش های متنوعی قابل اجراست که هر یک از آن ها از طراحی مخصوص به خود بهره مند هستند. با این وجود در برخی از مواقع افراد به دلایلی می خواهند که تاتو ابرو خود را پاک کنند. پس بهتر است بدانید که روش های خانگی زیادی برای پاک کردن تاتو وجود دارند که می توانید از آن ها استفاده کنید.

مهمترین ترفندهای پاک کردن تاتو ابرو در خانه

بسیاری از افرادی که تاتو ابرو را انجام می دهند، بعد از گذشت زمان، ممکن است که از مدل تاتو خود خسته شده و از انجام آن پشیمان شوند. به همین دلیل می توانید از روش های مهمی برای پاک کردن تاتو ابرو استفاده کنید که شما را به نتیجه دلخواه برساند.

از جمله مهمترین دلایلی که باعث می شوند تاتو ابروهای خود را دوست نداشته باشید، می توان به دلخواه نبودن رنگ و فرم ابرو، ایجاد حساسیت های پوستی، ایجاد گوشت اضافه، از مد افتادن تاتو، قرینه نبودن ابروها، خسته شدن از یکنواختی ظاهر ابرو و سایر موارد این چنینی اشاره کرد.

پس با توجه به تمامی این موارد می توانید تاتو خود را به روش های خانگی پاک کرده و به هدف مورد نظر دست پیدا کنید. نکته مهم در استفاده از این ترفندها، اینجاست که پاک کردن تاتو با توجه به رنگ، مدت زمان انجام تاتو و سایر موارد مربوط به آن می تواند موفقیت آمیز بوده یا کارساز نباشد.

1.     استفاه از سرکه

از روش های خانگی مرسوم در پاک کردن تاتو ابرو می توان به استفاده از سرکه اشاره کرد. این محصول در هر بار استفاده می تواند شما را به نتیجه بهتری برساند.

2.     کرم دارای تروکلرواستیک اسید

این دسته از کرم ها برای پاک کردن تاتوهای طولانی مدت به کار برده می شود. چرا که از قابلیت روشن کنندگی، سفید کنندگی و لایه برداری بهره مند است. اما بهتر است بدانید که این کرم ها برای پوست های روشن مناسب تر می باشد.

3.     استفاده از اسطوخدوس

از گیاهانی که خوش رنگ و خوشبو است و می توانید از آن برای پاک کردن تاتو استفاده کنید، بدون شک اسطوخدوس می باشد.

4.     استفاده از دکلره

همانطور که میدانید، دکلره نقش مهمی را در از بین بردن رنگدانه ها به کار می برد، پس با کمک آن می توانید به کمرنگ تر کردن تاتو کمک کنید و رنگدانه های تاتو را از بین ببرید.

5.     استفاده از هیدروژن پراکسید

در این روش، تنها کافی است یک پد الکلی را برداشته و به روی آن این محلول را بریزید. در نتیجه آن را 10 تا 15 دقیقه روی پوست قرار دهید.

6.     استفاده از نمک

از آنجایی که نمک نقش لایه برداری را به عهده دارد، با مالیدن آن می توانید به رنگ دانه ها رسیده و باعث بیرون کشیدن آن ها از درون پوست شوید.

7.     کرم های دارای تروکلرواستیک اسید

از دسته کرم هایی که برای پاک کردن تاتو موجود شده اند، می توان به نمونه های دارای تری کلرواستیک اسید اشاره کرد که باعث لایه برداری عمیق از پوست می شود. بهتر است بدانید که استفاده از این کرم ها به دلیل آنکه ممکن است باعث ایجاد شدن زخم به روی پوست شما شود، با احتیاط توصیه می شود.

8.     استفاده از آبلیمو

از تاثیرگذارترین روش های سنتی پاک کردن تاتو، آبلیمو است که یک سفید کننده عمیق محسوب می شود. این آبلیمو باعث می شود تا رنگدانه های تاتو کمرنگ تر شوند.

9.     استفاده از عسل

از مواد مفید و طبیعی که از قدیم الایام به عنوان یک روش درمانی استفاده می شد، عسل است که مالش عسل در ناحیه تاتو باعث از بین رفتن و کمرنگ تر شدن آن می شود.

10.           استفاده از آلوئه ورا

گیاه آلوئه ورا از انواعی است که به راحتی رنگدانه های جوهر تاتو را از بین برده و کمرنگ تر می کند. پس می توانید از آن به عنوان یک روش بی خطر استفاده کنید.

کلام آخر

با توجه به اینکه تاتو ابرو می تواند به هر دلایلی باعث دلزدگی شما شود، پس بهتر است که برای پاک کردن آن از روش های خانگی استفاده کنید.

دوره‌های مرتبط:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *